• Ваш список
  Список порівняння пустий
096 304 34 96
 095 304 34 96
 073 304 34 96
 032 253 34 96

Новини

 • 07 Грудня 2017 В Україні хочуть підняти "зелений" тариф на електроенергію для населення!

  В Україні хочуть підняти "зелений" тариф на електроенергію для населення!

 • 11 Травня 2017 ЯКИЙ КУТ НАХИЛУ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ ОПТИМАЛЬНИЙ ?

  Який кут нахилу сонячних батарей оптимальний?

  Для отримання максимального ККД сонячних батарей необхідно грамотно підійти до розрахунку тих параметрів, на які людина може вплинути. Одним з таких є кут нахилу сонячних батарей, і наша стаття допоможе Вам його підібрати сонячні батареї так, щоб зробити вироблення Вашої сонячної електростанції максимальною.
  Взагалі-то на генерацію електроенергії сонячними фотоелементами, перш за все, впливають не залежні від людини фактори, такі як погодні умови і кількість сонячних днів в році. Найкращі умови для генерації електроенергії будуть при яскравому сонці і при орієнтації панелей перпендикулярно сонячному світлу (хоча, навіть при похмурій погоді сонячні батареї будуть виробляти електроенергію).
  Тому наше завдання — визначити таке положення сонячних батарей при якому вони будуть висвітлюватися «прямим» сонцем максимальний час протягом дня.

 • 10 Травня 2017 УКРАЇНЦЯМ ПОЧАЛИ ДАВАТИ КРЕДИТИ НА "домашні" СОНЯЧНІ ЕЛЕКРОСТАНЦІЇ

  Хочете не залежати від тарифів на електроенергію та додатково заробляти до 10 тис. гривень на місяць? З УКРГАЗБАНКОМ це можливо, адже вони першими в Україні почали надавати кредити на встановлення «домашніх» сонячних електростанцій лише під 0,01% річних!

 • 15 Лютого 2017 ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ЗЕЛЕНИЙ ТАРИФ

           Що таке Зелений тариф?

  Спеціальний тариф який заохочує а головне дозволяє населенню продавати власно-вироблену електроенергію,за допомогою своїх домашніх електростанцій. Тобто, Держава забовязана купувати у Вас вашу енергію! Завдяки Зеленому тарифу Ви маєте змогу економічно вигідно продавати надлишкову електроенергію, державному енергоринку по ціні в декілька разів більшою  ніж стандартний тариф, та в додаток не платити за власне електроспоживання. Головною особливістю Зеленого тарифу це відсутність ліцензії на монтаж сонячної електростанції потужністю до 30 кВт. Вже за рік підключення до цього тарифу Ви отримаєте прибуток,який задовольнить ваші потреби.

 • 21 Червня 2016 АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА АБО, ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО МОНОКРИСТАЛІЧНІ СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ

  Згідно даних Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, сумарна середньорічна кількість сонячної енергії, яка щорічно припадає на територію України, знаходиться в межах від 1 070 кВт∙год/м2 до 1 400 кВт∙год/м2 . За таких умо, в період найбільшої сонячної активності – з квітня до жовтня – українці можуть активно експлуатувати фотоенергетичне обладнання для забезпечення себе необхідним обсягом електроенергії за допомогою альтернативного джерела – сонця.

 • 23 Лютого 2016 ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ

  Скільки у 2016-у доведеться платити за "комуналку": коли і на скільки зростуть тарифи?
  Електроенергія буде дорожчати двічі, а про інші тарифи, як кажуть в Нацкомісії, говорити рано.

 • 16 Лютого 2016 СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

  Як відомо, в останні десятиріччя значна увага світової спільноти приділяється альтернативній і поновлюваній енергетиці. Серед альтернативних джерел найбільш привабливою виглядає енергія Сонця, що мільярди років надходить на Землю. Люди просто зобов'язані взяти під свій контроль і максимально використовувати потік сонячної енергії.

 • 05 Лютого 2016 СОНЯЧНА ЧЕРЕПИЦЯ

  Альтернативна енергетика стала набагато дешевше, ніж це було при виході на ринок такої продукції. Але все-таки, в даний час сонячні батареї не достатньо естетичними та мають здебільшого сталу форму. І тому коли ви думаєте про сонячну станцію, то відразу уявляєте незграбну кутовату споруду у вас на даху.

 • 03 Лютого 2016 ЧОМУ СОНЯЧНА ЕНЕРГЕТИКА?

       Деякі ключові факти про сонячну енергетику, щоб підкреслити її значний потенціал у      врегулюванні кризи зміни клімату

 • 26 Січня 2016 СИСТЕМА ECOBLADE — ЦЕ ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗБЕРІГАННЯ ТА СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ

  EcoBlade являє собою гнучку систему зберігання енергії на літій-іонних батареях. EcoBlade складається з модулів розміром з 30-дюймовий плоский екран і вагою до 25 кг. Кожен модуль має батареї з інтелектуальним підключенням і готовий до використання в автономному режимі. У будинку, обладнаному системою генерації на основі сонячної енергії, можна використовувати енергію, що накопичується за допомогою EcoBlade, для особистого споживання або для видачі її в мікромережі.

 • 20 Січня 2016 ПЕРЕВАГИ LED-ЛАМП

  На що Ви звертаєте увагу при покупці освітлювальних приладів? Які характеристики враховуєте в першу чергу? Чи рахували коли-небудь, скільки можна зекономити на споживанні електроенергії? Сучасний виробник пропонує інноваційне у своєму роді економічне рішення альтернативним джерелам освітлення - світлодіоди, або LED-лампи.

 • 08 Грудня 2015 PHILIPS ЗАПРОПОНУВАЛИ У ПРОДАЖ СИСТЕМУ ОСВІТЛЕННЯ НА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЯХ

  Компанія Philips представила систему вуличного світлодіодного освітлення, яка може похвалитися високою ефективністю і максимальною економічністю. Ця система працює від сонячних батарей, що може скласти чималу конкуренцію існуючим сьогодні системам, які заживлюються централізовано. Систему освітлення компанія Philips розробляла спільно з компанією NXP Semiconductors NV, яка отримала назву Solar Gen2.

 • 08 Грудня 2015 "ТИХИЙ" ВІТРОГЕНЕРАТОР

  В Австралії вчені розробили найтихішу вітрову турбіну в світі і дали назву Eco Whisper Turbine. Установка в два рази менше по висоті ніж її аналоги і має менші лопаті, при цьому здатна виробляти до двадцяти кіловат електроенергії. Також турбіна автоматично регулює положення лопатей для максимальної продуктивності.

 • 08 Грудня 2015 ЗБЕРЕЖЕННЯ РОБОТИ КОТЕЛЬНІ ПРИ ВІДКЛЮЧЕННЯХ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

  У наших реаліях доводиться стикатись із відключенням електроенергії та з великими перепадами напруги у мережі, що обумовлено різного роду обставинами, а саме: починаючи від обриву проводів, і закінчуючи поломками трансформаторної підстанції. Враховуючи тривалість ремонтноналагоджувальних робіт та якщо це відбулось у зимовий період, то така аварія спричиняє зупинку систем опалення, замерзанню води в трубах і подальшому механічному впливу на них (розриву). Щоб уникнути таких ситуацій використовують джерела безперебійного живлення для котлів опалення, що гарантують безперервну роботу котлів опалення при відключеннях напруги в мережі, а також надають (опційно) можливість стабілізувати вхідну напругу.

 • 10 Листопада 2015 БУМ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

  У нинішній складній економічній ситуації, як ніколи актуальна тема енергозбереження та економії ресурсів. Що привело до бурхливого розвитку сонячної енергетики, ця галузь останнім часом отримала величезні грошові вливання, а це означає що ця галузь набуває швидке зростання у світовій економіці. Інноваційні сонячні панелі мають високу ефективність роботи і тривалий термін експлуатації, який сягає 25 років. Відмінними рисами сонячної енергетики є її надійність і незалежність від світових цін на паливо та енергоносії, саме тому, сонячна енергетика стає привабливою і дуже перспективною. Для накопичення енергії, виробленої сонячними панелями, застосовуються акумуляторні батареї.

 1 2 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно