• Ваш список
  Список порівняння пустий
096 304 34 96
 095 304 34 96
 073 304 34 96
 032 253 34 96

Новини

 • 10 Листопада 2015 СИСТЕМИ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ ДЛЯ КОТЛІВ ОПАЛЕННЯ

  Сучасні системи автономного опалення в більшості випадків будуються на базі двоконтурних котлів опалення, які вирішують відразу два завдання - опалення та гарячого водопостачання. Безумовно, таке рішення має масу переваг. Однак, практично всі сучасні двоконтурні котли опалення є енергозалежними, тобто вимагають електроживлення від мережі змінного струму. Тому, для користувачів таких систем існує актуальне питання: як зберегти працездатність системи при аварійних пропажі електроенергії?

 • 04 Листопада 2015 ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ОПАЛЕННЯ

  В даний час на ринку двоконтурних котлів опалення з'явилася велика кількість виробників і ще більша кількість моделей. Для того, щоб підібрати стабілізатор напруги необхідно розглянути характеристики котлів опалення і сформулювати параметри яким повинні відповідати стабілізатори напруги для котлів опалення.

   Розглянемо, що являє собою сучасний газовий котел опалення, як електротехнічний пристрій. У котла можна виділити наступні ключові вузли: електронний блок управління, циркуляційний насос, електричні запірні клапани, турбіна газовідведення, для деяких моделей котлів, датчики полум'я та ін.

 • 04 Листопада 2015 АЛЬТЕРНАТИВНЕ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСЕЛІ

  Для вироблення електрики для дому вельми вигідна вітроенергетична установка. Накопичує вироблювану енергію потужна акумуляторна батарея, яка потім підтримує заряд довгий час. Але в деяких ситуаціях, коли підключається багато електроприладів, акумуляторна батарея може швидко виснажитись. Теоретично можна розширити ємність батарей таким чином щоб її вистачало, наприклад, на тиждень. Але це спричинить великих фінансових витрат. Так як ємність батарей є величина обмежена, потрібно безперебійне живлення з'єднати з бензиновим генератором і приводити його в дію, коли не крутиться вітроустановка або коли немає заряду в акумуляторах.

 < 1 2
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно