• Ваш список
    Список порівняння пустий
096 304 34 96
 095 304 34 96
 073 304 34 96
 032 253 34 96

БУМ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

 

У нинішній складній економічній ситуації, як ніколи актуальна тема енергозбереження та економії ресурсів. Що привело до бурхливого розвитку сонячної енергетики, ця галузь останнім часом отримала величезні грошові вливання, а це означає що ця галузь набуває швидке зростання у світовій економіці. Інноваційні сонячні панелі мають високу ефективність роботи і тривалий термін експлуатації, який сягає 25 років. Відмінними рисами сонячної енергетики є її надійність і незалежність від світових цін на паливо та енергоносії, саме тому, сонячна енергетика стає привабливою і дуже перспективною. Для накопичення енергії, виробленої сонячними панелями, застосовуються акумуляторні батареї.

 

Європа стає лідером у сонячній енергетиці. На території Євросоюзу перетворення електрики з сонця досягає 70 відсотків від світового виробництва електрики. У фотоелектричної промисловості за останні роки відбулися глобальні зміни. Найбільша кількість виготовлених сонячних панелей припадає на Китай, за ним слідує Тайвань, Німеччина і Японія. При інтенсивному зростанні обсягу виробництва сонячних модулів за останні три роки їх вартість впала майже на 50 відсотків.

Виходячи з цього сонячна енергетика є першочерговим галуззю економіки в світі і за валовим обсягом інвестицій в найближчі десятиліття вона вийде на один рівень з нафтовою промисловістю.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно