• Ваш список
    Список порівняння пустий
096 304 34 96
 095 304 34 96
 073 304 34 96
 032 253 34 96

ЧОМУ СОНЯЧНА ЕНЕРГЕТИКА?

Деякі ключові факти про сонячну енергетику, щоб підкреслити її значний потенціал у врегулюванні кризи зміни клімату:
 
- Сонце має достатню масу гелію, щоб забезпечити Землю енергією протягом ще п'яти мільярдів років, і кожні 15 хвилин, він випромінює більше енергії, ніж населення Землі використовує в весь рік


- Земля отримує тільки половину однієї мільярдної променевої енергії Сонця, але протягом кількох днів отримує стільки тепла і світла від цієї променевої енергії, які могли б бути зроблені тільки шляхом спалювання усього мастила, вугілля і дров на Планеті


- Сонце становить 99,8% від загальної маси нашої сонячної системи, температура його поверхні 6000ºC, і його повна енергія може розплавити кубик льоду розміром з планету Земля за 30 хвилин

- У всьому світі є близько двох мільярдів чоловік, котрі існують без електрики. І для цієї групи населення є більш економічно доцільним встановити сонячні панелі ніж прокладати чи модернізовувати загальні електромережі


Компанії по всьому світу можуть використовувати сонячну енергію, щоб зменшити ризик виснаження і зростання цін на викопне паливо, тим самим знижуючи або стабілізуючи експлуатаційні витрати. Це особливо доцільно, коли уряди обклали податком викиди вуглецю. Крім того, деякі уряди країн світу пропонують стимулювання і пільги, щоб збільшити використання відновлюваних джерел енергії, а також знизити ризик і витрати на перебої в подачі електроенергії. Крім того, підприємства можуть зміцнити відносини з клієнтами, так і спільноти, показуючи турботу за кліматом, використовуючи екологічно чисту енергію.


Влада у всьому світі виявляє турботу до навколишнього середовища і забезпечення чистого повітря для своїх громадян, а також для майбутніх поколінь. Крім того, можливі перебої викопного палива може грати хаос на світових економік.
Громадяни усього світу намагається залишити чисте довкілля для своїх нащадків і майбутніх поколінь, а також з економічних причин, оскільки традиційні джерела енергії виснажуються і дорожчають.

Глобальне потепління - чому це важливо
Зміна клімату це криза, що швидко наступає та загрожує мільйонам рослин і тварин, навколишньому середовищу відповідно до прогнозів провідних вчених.
Міжурядова група експертів з питань змін клімату - група відомих міжнародних вчених, які надають авторитетні висновки в області зміни клімату, прогнозують радикальні негативні наслідки для навколишнього середовища, якщо такі зміни клімату залишаться на цьому ж рівні.

Ці негативні наслідки включають в себе:
- Зростання зникнення до 30% видів флори та фауни в світі до 2020 року і повного зникнення 40% видів в світі до 2080 року.
- Збільшення стихійних лих, таких як повені, лісові пожежі і урагани.
- Високий рівень смертності від спеки, повеней та посух.
- Танення льодовиків у полярних регіонах, підвищення рівня моря на 4 до 6 м, в результаті зменшення суходолу.
Зміна клімату викликане нарощуванням двоокису вуглецю та інших парникових газів. В атмосфері, вуглекислий газ потрапляє у наслідок діяльності людини, такої як промислової переробки, де викопне паливо, що використовуються як джерело енергії. Крім того, знищення лісів світу, що сприяє в видалення діоксиду вуглецю з атмосфери, винищується з загрозливою швидкістю.
Для вирішення проблеми зміни клімату, світова спільнота повинна зробити серйозні зміни, щоб зменшити наші викиди парникових газів, йдучи від традиційних джерел енергії до поновлюваних та екологічно чистих джерел енергії. Прихильність урядів, ділових кіл та окремих осіб є обов"язковою, щоб уникнути шкідливих наслідків використання викопних джерел енергії. У Світовій енергетиці і виробництві ми сприяємо підвищенню обізнаності до проблеми зміни клімату та допомоги світовій спільноті зрозуміти важливість сонячної енергії в скороченні викидів вуглецю. Ми бажаємо працювати з співтовариством у цілому в наданні джерела енергії, що є ефективним, доступним, надійним і чистим для блага всіх.

На нашому порталі Ви знайдете сонячні системи для свого бізнесу, дому чи дачі. Наші інженери безкоштовно спроектують для Вас оптимальну сонячну станцію, розмістять сонячні батареї максимально ефективно. Підберуть відповідно ємність акумуляторних батарей, чи вигідну мережеву сонячну станцію.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно