• Ваш список
    Список порівняння пустий
096 304 34 96
 095 304 34 96
 073 304 34 96
 032 253 34 96

ПЕРЕВАГИ LED-ЛАМП

На що Ви звертаєте увагу при покупці освітлювальних приладів? Які характеристики враховуєте в першу чергу? Чи рахували коли-небудь, скільки можна зекономити на споживанні електроенергії? Сучасний виробник пропонує інноваційне у своєму роді економічне рішення альтернативним джерелам освітлення - світлодіоди, або LED-лампи. Світлодіодні лампи відрізняються рядом своїх переваг, серед яких основними є економічність і екологічність. На відміну від люмінесцентних, LED-лампи не містять ртуті, що виключає необхідність утилізації, вони забезпечують до 88% економії електроенергії і близько 25,000 годин активної роботи, що становить приблизно 14 років за умови використання близько 5:00 год в день. Основною відмінною характеристикою LED приладів є ціна. Люмінесцентні лампи коштують приблизно 25 грн, в той час як вартість LED-ламп починається від 40 грн. і вище. Говорячи про ціну, слід звертати увагу не так на вартість, як на вигоду, яку ви отримаєте (істотно знижуються витрати на кількість уживаної електроенергії).


Основними перевагами світлодіодних приладів є:

 -тривалий термін служби (близько 14 років за умови роботи з 5:00 в день)
 -суттєва економія споживання електроенергії (до 88%)
 -відсутність ртуті і УФ-випромінювання
 -стійкість до перепадів температур і напруги в мережі
 -моментальне включення, відразу ж після подачі напруги
 -відсутність мерехтіння, що виключає можливість зорової втоми
 -стійкість до різких перепадів температур (можливість роботи в кліматичній зоні від -30 ° С до + 50 ° С).
 

Світлодіодні лампи - це нова ера в світі світлотехніки, яка розкриває перед вами величезні можливості економії електроенергії!

Інтернет-магазин Еко-електрика пропонує купити світлодіодні лампи в широкому асортименті. Ми гарантуємо високу якість наших товарів та їх більшу продуктивність.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно