• Ваш список
    Список порівняння пустий
096 304 34 96
 095 304 34 96
 073 304 34 96
 032 253 34 96

PHILIPS ЗАПРОПОНУВАЛИ У ПРОДАЖ СИСТЕМУ ОСВІТЛЕННЯ НА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЯХ

Компанія Philips представила систему вуличного світлодіодного освітлення, яка може похвалитися високою ефективністю і максимальною економічністю. Ця система працює від сонячних батарей, що може скласти чималу конкуренцію існуючим сьогодні системам, які заживлюються централізовано. Систему освітлення компанія Philips розробляла спільно з компанією NXP Semiconductors NV, яка отримала назву Solar Gen2.

В системі освітлення використовують потужні світлодіодні лампи. Поєднання світлодіодів і застосування запатентованої оптики стало можливим встановлювати ліхтарі на відстані п'ятдесяти метрів один від одного, при цьому дотримані всі норми і стандарти щодо висвітлення доріг. Крім цього Solar Gen2 надлишки енергії віддає в мережу, що досягається завдяки встановленим акумуляторним батареям для зберігання енергії від сонячних батарей.

За твердженнями компанії Philips, ця система освітлення буде корисною для міст, що розташовані в районі екватора, де постійно сонячна погода. А для жителів сільської місцевості, де немає централізованого освітлення, Solar Gen2 стане дуже популярною. У світильнику застосований інтелектуальний контролер заряду, який забезпечує максимальний перенос заряду від сонячних панелей до акумуляторних батарей, а також стежить за його станом, що збільшує його термін служби.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно