• Ваш список
    Список порівняння пустий
096 304 34 96
 095 304 34 96
 073 304 34 96
 032 253 34 96

СИСТЕМА ECOBLADE — ЦЕ ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗБЕРІГАННЯ ТА СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ

EcoBlade являє собою гнучку систему зберігання енергії на літій-іонних батареях. EcoBlade складається з модулів розміром з 30-дюймовий плоский екран і вагою до 25 кг. Кожен модуль має батареї з інтелектуальним підключенням і готовий до використання в автономному режимі. У будинку, обладнаному системою генерації на основі сонячної енергії, можна використовувати енергію, що накопичується за допомогою EcoBlade, для особистого споживання або для видачі її в мікромережі.

Система зберігання енергії EcoBlade

Такі модулі також можуть бути використані в електричних мережах або критичних до перебоїв постачання електроенергії об'єктах інфраструктури, наприклад, в центрах обробки даних. Модулі EcoBlade можуть бути зібрані і інтегровані в контейнери, щоб забезпечити ємність рівня МВт.год і надавати додаткові послуги з управління в масштабах всієї електричної мережі.

Повністю масштабована система EcoBlade проста в установці і обслуговуванні. EcoBlade інтегрована в широку екосистему рішень для електроенергії компанії Schneider Electric, спираючись, зокрема, на набір сервісних модулів на базі «хмарних» технологій програмного забезпечення StruxureWare. StruxureWare збирає і управляє операційними даними і даними про погоду, оптимізуючи енергетичну ефективність в усьому електричному колы від джерела генерації електроенергії (наприклад, сонячних батарей або вітряних турбін), що гарантує економічно ефективне зберігання і споживання енергії.

Реалізація ініціативи зберігання енергії для поширення відновлюваних джерел енергії та мікромереж є одним з 10 зобов'язань, взятих на себе компанією Schneider Electric на Конференції зі зміни клімату (COP21) в Парижі. «Ми живемо в дивовижний час, коли технології дозволяють нам повністю змінити наше уявлення про роботу з енергією і зробити її більш ефективною і раціональної», - зазначив Жан-Паскаль Трікуар, головний виконавчий директор компанії Schneider Electric.

Уповільнення темпів глобального потепління вимагає переходу від викопних видів палива до поновлюваних джерел енергії, у той час як для повноцінного використання потенціалу поновлюваних джерел енергії необхідні нові способи її зберігання. Раніше єдиним рішенням, що дозволяє знизити ризик відключення електроенергії, було використання дорогих і неефективних резервних систем, таких як генератори на викопному паливі (особливо на нафтопродуктах). Тільки ефективна масштабована система зберігання енергії, така як EcoBlade, здатна допомогти забезпечити енергетичні резерви в критичних ситуаціях.

Система EcoBlade з'явиться у продажу в 2016 році. Передбачувана вартість EcoBlade складе 500 доларів США за кВт.год

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно