• Ваш список
    Список порівняння пустий
096 304 34 96
 095 304 34 96
 073 304 34 96
 032 253 34 96

ЗБЕРЕЖЕННЯ РОБОТИ КОТЕЛЬНІ ПРИ ВІДКЛЮЧЕННЯХ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

У наших реаліях доводиться стикатись із відключенням електроенергії та з великими перепадами напруги у мережі, що обумовлено різного роду обставинами, а саме: починаючи від обриву проводів, і закінчуючи поломками трансформаторної підстанції. Враховуючи тривалість ремонтноналагоджувальних робіт та якщо це відбулось у зимовий період, то така аварія спричиняє зупинку систем опалення, замерзанню води в трубах і подальшому механічному впливу на них (розриву). Щоб уникнути таких ситуацій використовують джерела безперебійного живлення для котлів опалення, що гарантують безперервну роботу котлів опалення при відключеннях напруги в мережі, а також надають (опційно) можливість стабілізувати вхідну напругу.Джерело безперебійного живлення для котлів опалення забезпечує вихідну напруги синусоїдальної форми високої якості для нормальної роботи електронасосів, електромагнітних клапанів, трансформаторів в системі управління котла. ДБЖ розраховані на тривалий час роботи від акумулятора, яке коливається в межах від одного до сорока годин. Час роботи без електроенергії ДБЖ обумовлений ємністю акумуляторних батарей, та потужністю приладів, що підключено. Тому "безперебійники" підбираються відповідно до вказаних критеріїв. Багато безперебійників дозволяють змінювати ємність (кількість) акумуляторів, також існують безперебійники із можливістю "гарячої" заміни АКБ.

Блоки безперебійного живлення, як правило, містять вмонтовані акумулятори, але існують і такі, що мають зовнішню батарею, здебільшого їх називають інверторами. Інвертори наділені більшим функціоналом та можливістю програмування режимів роботи. Інвертори в основному використовують для безперебійного енергозабезпечення не тільки котельні, а й будинку чи квартири у цілому.

На наших полицях Ви знайдете широкий перелік Джерел безперебійного живлення та інверторів, а наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати відповідне та надійне обладнання, а також здійснити монтаж придбаного устаткування.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно