• Ваш список
    “Список сравнения” пуст

Пн–Сб 09:00–20:00

Воскресенье: выходной

Українцям почали давати кредити на
10 Мая 2017

Українцям почали давати кредити на "домашні" сонячні елекростанції

Укргазбанк почав надавати фізичним особам кредити на купівлю і встановлення "домашніх" сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів під 0,01% річних.

УКРГАЗБАНК запровадив кредитну програму «ЕКО-енергія» для фінансування фізичних осіб на купівлю і встановлення «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств.

Сонячні електростанції дають змогу генерувати електроенергію від сонця і використовувати її для власних потреб, а надлишок продавати в загальноукраїнську електромережу за «зеленим тарифом».

«Домашня» сонячна електростанція – це не лише реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини, а й чудовий бізнес-проект. Адже на сьогодні «зелений тариф» для сонячних електростанцій складає 0,18 євро за 1 кВт*год, таким чином, встановивши на даху власного будинку СЕС можна забезпечити собі додатковий щомісячний дохід до 10 тис. гривень!

А завдяки домовленостям з компаніями-партнерами ( в нашому випадку з нами, тобто з енергетичною компанією "ЕКО Електрика" ), які займаються виробництвом і встановленням такого обладнання, УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам процентну ставку від 0,01% річних.

Кожен може безкоштовно отримати проект встановлення сонячної електростанції на свій дах або теплового насосу на прибудинковій території від акредитованих банком компаній та оформити кредит на суму до мільйона гривень терміном на 5 років з мінімальним внеском 15% від вартості проекту.

Якщо людина приходить і каже, що хоче поставити сонячну батарею, наші експерти допоможуть зробити цей проект з нашими партнерами (найбільш відомими компаніями на ринку України). Вони також надають можливість і допомагають фізичній особі підписати «зелений тариф». Це можливість не тільки споживати і економити, але й продавати електроенергію та отримувати за це кошти. Унікальність в тому, що будь-яка фізична особа може отримати комплексний підхід: їй розроблять проект по встановленню, допоможуть з точки зору підключення до «зеленого тарифу».

Для повної інформації і умов надання кредиту, дзвоніть за телефоном на нашому сайті.

Українцям почали давати кредити на Українцям почали давати кредити на
Новости / Смотреть все
Статьи / Смотреть все

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно