• Ваш список
  Список порівняння пустий

Понеділок – П'ятниця:

09:00–18:00

Субота, Неділя:

вихідні дні

Статті

 • Як захистити сонячну електростанцію? Як захистити сонячну електростанцію?
  21 Червня 2019

  Є маса способів заощадити при установці сонячної електростанції, але тільки не на захисному обладнанні — це той випадок, коли скупий ризикує заплатити не двічі, а непомірно високу ціну. Згорілий інвертор або сонячні панелі за десятки тисяч гривень — лише мала дещиця такої «економії». Вогонь підступний — пожежа може знищити не тільки вашу станцію, а й весь будинок, забрати життя близьких людей...

 • Домашні сонячні електростанції: правила догляду Домашні сонячні електростанції: правила догляду
  11 Червня 2019

  Сонячна енергетика з кожним роком набуває широкого поширення. Чи знаєте ви більш екологічний метод отримання електрики, ніж сонячна електростанція? І хоча за користування сонячною електростанцією вам не виставлять рахунок, ця техніка потребує відповідного догляду та спеціального догляду.

 • Монтажні системи для сонячних батарей Монтажні системи для сонячних батарей
  22 Травня 2019

  В останні роки стало дуже актуально встановлювати сонячну електростанцію у своєму домогосподарстві. Це дозволяє значно економити на оплаті за електроенергію або навіть заробляти, підключившись до загальної енергомережі за програмою «Зелений тариф». І при покупці сонячних батарей незмінно виникає питання про місця та способи їх установки.

 1 2 3 4 5 > 
Новини / Дивитись все
Статті / Дивитись все

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно