• Ваш список
  Список порівняння пустий

Пн–Сб: 09:00–20:00

Неділя: вихідний

Статті

 • 4 типи систем сонячних електростанцій: обираємо найбільш відповідну 4 типи систем сонячних електростанцій: обираємо найбільш відповідну
  21 Березня 2019

  Все більше людей починають розуміти вигоди від використання сонячних батарей у своїх будинках. Особливо важливо мати правдиву інформацію та розрахунки про вигідність і порядок встановлення сонячних батарей, коли ви будуєте новий або реконструюєте старий будинок. Сонячні батареї допомагають знизити витрати на електроенергію та долучити вас до борців за екологічно чисту енергетику.

 • Устаткування для сонячної електростанції. Як вибрати інвертор, акумулятор, контролер і сонячні панелі Устаткування для сонячної електростанції. Як вибрати інвертор, акумулятор, контролер і сонячні панелі
  01 Березня 2019

  Сьогодні на ринку сонячних електростанцій представлена величезна кількість готових рішень для домашнього або комерційного використання. Але іноді готові комплекти можуть не задовольняти побажанням покупця. І ми візьмемо на себе сміливість дати деякі поради про те, як самостійно підібрати комплектуючі для домашньої сонячної електростанції.

 • Доцільність і окупність сонячних батарей Доцільність і окупність сонячних батарей
  25 Лютого 2019

  Серед основних переваг приватних будинків є можливість їх видозміни в залежності від бажань та потреб власників. І мова тут йде не тільки про візуальне перетворення, а й про функціональне. Так, наприклад, ви можете встановити на даху приватного будинку сонячні батареї та використовувати їх для опалення та підігріву води. Багатьох людей сьогодні лякає вартість цих модулів. Так, безумовно, обладнання є досить дорогим. Але варто оцінити користь, яку вони принесуть своїм власникам, завдяки чому можна усвідомити окупність даних виробів.

 1 2 > 
Новини / Дивитись все
Статті / Дивитись все

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно