• Ваш список
    Список порівняння пустий

Понеділок – П'ятниця:

09:00–18:00

Субота, Неділя:

вихідні дні

До 2050 року дві третини енергії буде отримано з альтернативних джерел.
12 Квітня 2019

До 2050 року дві третини енергії буде отримано з альтернативних джерел.

Аналітики Міжнародного агентства відновлюваної енергії IRENA, на недавній конференції в Берліні, опублікували доповідь, в якій говориться, що в разі збільшення обсягу енергії, отриманої з поновлюваних джерел, електрика до 2050 року зможе покрити 50% світових потреб в енергії, а не 20%, як зараз.

Попит на електрику виросте завдяки мільярду електромобілів, а також збільшення частки електричного опалення та поширенню поновлюваного водню.

Всього відновлювальна енергія забезпечить дві третини загальносвітової потреби, йдеться в дослідженні. При цьому потреба до 2050 року, в порівнянні з сучасним станом, виросте більш ніж удвічі. Більшу частину нових потужностей нададуть сонячні та вітрові електростанції.

Якщо держави підуть запропонованим IRENA планом, вони зможуть за найближчі 30 років заощадити від $ 65 до $ 160. трлн. Це оцінка негативних наслідків для навколишнього середовища, викликаних погіршенням екології витрат на охорону здоров'я, а також субсидування традиційної енергетики. При цьому додаткові інвестиції для реалізації плану з декарбонізації складуть до 2050 року $ 15 трлн.

Багато хто вважає, що боротьба зі змінами клімату економічно невигідна, але недавнє дослідження стверджує, що це не зовсім так: виявляється, зупинити глобальне потепління буде дешевше, ніж підтримувати індустрію викопного палива. Глобальне скорочення емісії вуглекислого газу може бути досягнуте на 75% завдяки одним тільки поновлюваним джерелам енергії та електрифікації.

Нагадаємо, що у 2019 році, за прогнозами експертів, виробництво електроенергії з поновлюваних джерел енергії, більшу частину яких складають сонячні електростанції, в українській енергосистемі може збільшиться у 2,2 раза.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!

Новини / Дивитись все
Статті / Дивитись все

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно