• Ваш список
    Список порівняння пустий

Понеділок – П'ятниця:

09:00–18:00

Субота, Неділя:

вихідні дні

Facebook побудує в Техасі велику сонячну електростанцію
12 Червня 2019

Facebook побудує в Техасі велику сонячну електростанцію

Facebook планує побудувати в Західному Техасі сонячну електростанцію, яка стане одним з найбільших аналогічних проектів в країні та прямою інвестицією техногіганта в поновлювані джерела енергії. Партнерську угоду з Facebook з будівництва сонячної електростанції на $ 416 млн уклала компанія Longroad Energy.

Раніше генеральний директор компанії Марк Цукерберг повідомив про намір Facebook реалізувати шість нових проектів, пов'язаних із сонячною енергією, для підтримки своїх центрів обробки даних. Вони охоплюють десятки тисяч комп'ютерних серверів, з'єднаних із зовнішнім світом оптоволоконними кабелями.

Планується, що електростанція буде розміщена на північ від міста Одеса в штаті Техас. Електростанція в рамках проекту Prospero Solar стане одним з основних постачальників сонячної енергії — вона займе площу розміром близько 18 кв. км і матиме потужність 379 МВт, достатню для забезпечення електроенергії 72 тис. будинків.

Проект є одним з етапів виконання планів Facebook щодо забезпечення своїх дата-центрів «зеленою» енергією. Дата-центри Facebook вже є одними з найбільш енергоефективних у світі. Компанія має намір повністю перевести свої центри обробки даних та офіси на альтернативні джерела енергії до 2020 року.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!

Новини / Дивитись все
Статті / Дивитись все

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно