• Ваш список
    Список порівняння пустий

Понеділок – П'ятниця:

09:00–18:00

Субота, Неділя:

вихідні дні

Почалося комерційне використання двосторонніх сонячних панелей
02 Квітня 2019

Почалося комерційне використання двосторонніх сонячних панелей

Найбільший з гравців на ринку австралійської комерційної нерухомості, компанія Vicinity Centers, інвестувала 73 мільйони доларів в сонячну програму, призначену для забезпечення 31 МВт чистої енергії 22 торгових центрів до кінця 2019 року. Для цього будуть використовувати двосторонні панелі Trina.

В ході дослідження сонячної енергії Vicinity Centres були випробувані панелі Trina Solar Duomax Twin в різних конфігураціях по всій Австралії.

У грудні Vicinity запустила свої перші двосторонні панелі в центральному торговому центрі Kurralta, щоб зібрати максимум енергії з даху, як частину комплексного плану щодо захисту групи від нестабільних цін на енергоносії. Попередні результати підштовхнули компанію до розширення випробувань двоярусних панелей на всій автостоянці в центральному торговому центрі Ellenbrook, та в разі необхідності, інтеграції в інші фотоелектричні системи торгових центрів.

Збільшення вихідної потужності сонячних панелей в ході випробувань в Курральте варіювалося від 6-8% до 16-18% в залежності від різноманітних покриттів поверхні даху, що наносяться Vicinity для максимального відблиску на задній панелі.

«На сьогодні ми виробили 2,5 МВт чистої енергії з 13 МВт встановленої потужності, і знаходимося в процесі будівництва наступних 18 МВт, які будуть завершені до кінця 2019», - відзначили в компанії.

В кінці січня цього року журнал Forbes повідомив: «До сих пір впровадження двосторонньої технології було утруднено через складність прогнозування продуктивності з певним рівнем впевненості». У ньому йшлося про те, що частка двосторонніх фотопанелей прогнозується на рівні 40% до 2025 року, що наштовхує на необхідність проведення додаткових польових випробувань.

Програма тестування Trina Solar та Vicinity Centres є комплексною та внесе істотний внесок в банк знань що до двосторонніх панелей, їх переваги та обмеження. Проаналізувавши переваги двосторонніх панелей на ринку, дослідники прийшли до висновку, що ці фотопанелі були «випробувані в умовах випробувального стенда» і встановлені в ідеальних умовах.

Почалося комерційне використання двосторонніх сонячних панелей

У Курральте Vicinity встановила чотири різних масивів модулів Trina Duomax Twin PERC на похилих ніжках, щоб максимізувати перевагу відбитого світла, що потрапляє на задню частину панелі. Під кожним масивом поверхня даху різна. Одна - була свіжовимитою, інша - покрита білою фарбою, а третя та четверта - пофарбовані в холодні кольори.

У березні Vicinity запустила ще одну установку на даху, включаючи пробні масиви двосторонніх панелей в торговому центрі Colonnades, також в Південній Австралії. Тут система має західну орієнтацію, та як очікується, буде виробляти енергію більш ефективно.

У центральному торговому центрі Ellenbrook в Західній Австралії Vicinity трохи збільшить нахил двосторонніх модулів потужністю 1 МВт, які знаходяться на даху автостоянки, щоб дати більше відбивної енергії для задньої частини модуля.

Акумуляторні батареї також змінять гру. Модель Sungrow-Samsung потужністю 548 кВт встановлена ​​в Castle Plaza в Південній Австралії, де Vicinity також встановила 2 МВт сонячних панелей на дахах будинків, модернізувала систему прихованого монтажу та інтегрувала всі компоненти в систему управління будівлею. Сховище в основному використовувалася для зсуву пікового навантаження, а також для зміцнення системи.

Не зважаючи на те, що батареї не окупляться протягом ще 12-15 років, досвід, отриманий в ході випробувань, є неоціненним.

Група також відчуває потенціал технологій напівпрозорих елементів Trina Solar, технології подвійного скла, прозоре сонячне скло ClearVue та блокчейн для розподілу енергії серед сусідніх груп.

Новини / Дивитись все
Статті / Дивитись все

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно