• Ваш список
    Список порівняння пустий

Понеділок – П'ятниця:

09:00–18:00

Субота, Неділя:

вихідні дні

Зростання тарифів
23 Лютого 2016

Зростання тарифів

Скільки у 2016-у доведеться платити за "комуналку": коли і на скільки зростуть тарифи?

Електроенергія буде дорожчати двічі, а про інші тарифи, як кажуть в Нацкомісії, говорити рано.

Світло: тарифи будуть підвищувати кілька разів.

Згідно з постановою НКРЕКП №220, електроенергія для українців в 2016-му році подорожчає двічі - у березні і вересні. Так, якщо на даний момент українці, котрі споживають від 100 до 600 кВт/год електроенергії на місяць, платять за кожен кВт 78,9 копійок, в березні тариф підвищиться до 99 копійок, у вересні - до 129 копійок.

Таким чином, сім'я, яка в середньому використовує 300 кВт / годин електроенергії, на даний момент платить 109,8 гривень за світло, з 1 березня буде платити 299,7 гривень, а з 1 вересня - 387 гривень. На цьому подорожчання не закінчиться, вже 1 березня 2017 року року 1 кВт подорожчає до 168 копійок.

До слова, підвищення тарифів відбувається в п'ять етапів - перший подорожчання світла відбулося в квітні минулого року (тарифи підвищили приблизно на 45,2%). Після подорожчання 1 березня 2017 року, середня ціна за 1 кВт електроенергії складе 122,77 копійок.

Крім того, вже скасовані пільги для власників електроплит. А з 1 березня 2017 року зникнуть і компенсації для сільського населення.

Зростання тарифів

Вода і тепло: планів підвищувати тарифи немає.

У НКРЕКП розповіли, на даний момент планів підвищувати тарифи на воду і тепло немає. При цьому в комісії не виключають, що підвищення тарифів цього року буде.

"Ніяких планів немає. Це не коментується. Ніхто такі речі не планує. На інші послуги в такому плані планів немає, що приймалося, то приймалося. До тарифів на газ ми ніякого відношення не маємо."

Тому для максимального енергозбереження ми рекомендуємо встановлювати мережеві сонячні електростанції, та подавати електроенергі. за "зеленим тарифом", що дасть змогу не тільки заощадити, а й навіть заробити близько 4000 грн щомісяця.

Зростання тарифів
Будь ласка, увійдіть для коментування
Ваш коментар буде опубліковано після погодження адміністратором
Новини / Дивитись все
Статті / Дивитись все

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно