Нью-Йоркський міжнародний автосалон відчинив свої двері, щоб показати, що приготували виробники електромобілів для своїх клієнтів в цьому році.
Автошоу в Нью-Йорку не часто радує гучними прем'єрами, але все ж там можна розглянути новинки та концепти майбутніх електрокарів. Саме тут, вперше у світі, продемонстрована спеціальна версія електричного автомобіля EQC Mercedes-Benz, Edition 1886.
EQC Mercedes-Benz, Edition 1886
Ось, напевно, найцікавіші електрокари, що дебютували в нинішньому році в Нью-Йорку.
Концепт Kia Habaniro
Концепт електричного кросовера HabaNiro від Kia виглядає класно, але трохи грубувато. Він виділяється яскраво-червоним інтер'єром і дверима-метеликами. Очікується, що даний автомобіль буде мати запас ходу в 300 миль і систему автономного водіння 5-го рівня, але в даний час це всього лише концепція. Поки не було оголошено про плани запуску серійного виробництва, але варто відзначити, що раніше Kia вже досить успішно втілювала свої концепти в життя.
Kia Habaniro
Kia Habaniro
Kia Niro EV
Kia продемонструвала ще одне своє "дітище", електромобіль Niro. Він оснащений електромотором, а на одній зарядці батареї проїжджає близько 380 км. Тобто у нього запас ходу більше, ніж у Bolt EV і Leaf e-Plus, але менше, ніж у Kona EV.
Kia Niro EV
Концепт Genesis Mint
Компанія Genesis представила на шоу свій новий концепт під назвою Mint. Автовиробник як і раніше планує у 2021 році вивести на ринок електромобіль з інноваційним електричним двигуном.
Genesis Mint
Hyundai Kona EV
Hyundai в цьому році привезла на автошоу свій електрокар Kona. У нового кросовера Hyundai Kona EV запас ходу складає близько 415 км. Це один з кращих показників в сегменті електричних кросоверів.
Hyundai Kona EV
Hyundai Kona EV
Qiantu K50
Як зазначив представник компанії Qiantu, продажу автомобіля K50 стартують в Північній Америці вже в першій половині 2020 року, а вартість даного електрокара становитиме від 125 до 150 тис. дол. В залежності від комплектації. Автовиробник планує спочатку реалізувати лімітовану серію з 1000 автомобілів, а потім продавати по 2500 транспортних засобів на рік.
Qiantu K50
Volkswagen ID.BUGGY
У павільйоні VW красувався концепт нового електричного баггі. Концепт Volkswagen ID.BUGGY дебютував минулого місяця на Женевському автосалоні. Тепер його показали американцям. Можливо, на його основі Volkswagen побудує новий пляжний, але вже електричний, автомобіль.
Volkswagen ID.BUGGY
Rivian R1T та Rivian R1S
На стенді Rivian чимало уваги привертав пікап R1T та позашляховик R1S. Електричний пікап Rivian R1T викликав великий інтерес у відвідувачів Нью-Йоркського автосалону. У нього три варіанти батареї, і, як наслідок, три варіанти запасу ходу - 370, 480, і 643 км. Базова версія коштує від 69 000 доларів.
Rivian R1T
Rivian R1S
Audi e-tron
Відвідувачі виставки також могли уважно розглянути електрокар Audi e-tron, який надійде в продаж на території США вже наступного місяця. Цей електромобіль вже пройшов американський тест на дальність поїздки. Виявилося, що у нього запас ходу досягає 328 км.
Audi e-tron
Jaguar I-Pace
Jaguar I-Pace займав чільне місце в павільйоні Jaguar-Land Rover. Jaguar I-Pace продовжує підкорювати світ. Нещодавно він переміг в трьох з шести категоріях конкурсу World Car of the Year-2019. У нього дуже хороший запас ходу, потужна електрична силова установки та красивий дизайн.
Jaguar I-Pace
Jaguar I-Pace
Rimac C_Two
C_Two або Concept_Two компанії Rimac зайняв гідне місце серед ряду інших дорогих гіперкарів. Для США концепт Rimac C_Two зробили в спеціальній версії. Цей гіперкар до 100 км/год може розігнатися всього за 1,85 секунди. У всякому разі, так стверджує компанія Rimac.
Rimac C_Two
Rimac C_Two
Chevrolet Bolt
На автошоу також був представлений електрокар Chevy Bolt.
Chevrolet Bolt
Nissan Leaf / Leaf Plus
Nissan показала на виставковому майданчику свої електрокари Leaf та Leaf Plus.
Nissan Leaf
Nissan Leaf Plus
Від концептів захоплює дух. Але в серійних моделях, на жаль, нічого схожого немає: часто в них просто змінюють ДВС на електродвигуни, зберігаючи навіть непотрібну електромобілю решітку радіатора. І зараз цю індустрію рятують від застою лише «божевільні генії» на кшталт Ілона Маска.