• Ваш список
    Список порівняння пустий

Понеділок – П'ятниця:

09:00–18:00

Субота, Неділя:

вихідні дні

  • Головна /
  • Новини /
Опубліковано ТОП-10 найпопулярніших в США домашніх сонячних панелей у 2018 році
28 Березня 2019

Опубліковано ТОП-10 найпопулярніших в США домашніх сонячних панелей у 2018 році

Обсяг електрики, який виробляє певна сонячна панель, залежить від трьох важливих факторів: фізичного розміру панелі, ефективності сонячних елементів і кількості сонячного світла, яке отримує панель.

Коли ми говоримо «сонячна панель», ми говоримо про типову кремнієву фотоелектричну батарею для побутового використання, чиї розміри найчастіше складають 1,7 метра у висоту та близько метра в ширину.

Сонячна панель складається з маленьких чорних квадратів, які насправді є окремими сонячними секціями, з'єднані між собою провідником. Секції - це ті самі елементи, які й генерують електрику, а провідники підводять електрику до розподільної коробки, де сонячна станція й підключається до інвертора.

Чим більше сонячних елементів працюють разом, тим більше енергії вони будуть генерувати. При цьому станом на 2019 рік ефективність найсучасніших сонячних елементів наближається до 23%, в той час як середні сонячні елементи для побутового використання мають ефективність близько 18,7%.

Станом на 2018 рік типова сонячна панель дає близько 320 Вт потужності, але різні панелі мають різні номінали потужності, та знайти таку, яка виробляє рівно 320 Вт, непросто. Найчастіше в домогосподарствах використовують фотопанелі потужністю від 280 до 360 Вт.

Більш ефективні панелі коштують набагато дорожче та зазвичай потрібні тільки в тому випадку, якщо простір, на якому розташовується сонячна електростанція, сильно обмежений.

У таблиці нижче наведені найбільш популярні сонячні панелі, які використовували у 2018 році в самому сонячному штаті США - Каліфорнії. Два верхніх найменування сонячних батарей в цьому списку представляють 25% всіх сонячних панелей, встановлених у будинках. У сукупності 10 марок панелей, представлених нижче, генерували 64% сонячної енергії в Каліфорнії у 2018 році.

Нагадаємо, що в 2018 році влада Каліфорнії прийняли стандарт, що вимагає з 2020 року встановлювати сонячні батареї на дахах всіх нових будинків. Місцеві фахівці вважають, що установка таких батарей в штаті, де в році в середньому 146 сонячних днів, дозволить кожній родині щомісяця економити близько $40 на рахунках за електрику та опалення.

Опубліковано ТОП-10 найпопулярніших в США домашніх сонячних панелей у 2018 році

Рейтинг популярності сонячних панелей представлений за спаданням.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!

Новини / Дивитись все
Статті / Дивитись все

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно