• Ваш список
    Список порівняння пустий

Понеділок – П'ятниця:

09:00–18:00

Субота, Неділя:

вихідні дні

У Каліфорнії почали будувати плавучу сонячну електростанцію
27 Травня 2019

У Каліфорнії почали будувати плавучу сонячну електростанцію

Розробник плавучих сонячних електростанцій, компанія Ciel&Terre, спільно з міською владою Віндзора, розпочали створення найбільшої плавучої СЕС на території штату Каліфорнія. Сонячна станція буде встановлена на поверхні найбільшого в місті штучного озера для зберігання оборотної води та зможе задовольняти 90% енергопотреб цієї водоочисної споруди.

Новий проект Ciel&Terre буде складатися з 4959 сонячних батарей високої продуктивності (360 Вт), з'єднаних за допомогою запатентованої системи кріплення Hydrelio. Плавуча сонячна електростанція потужністю 1,78 МВт буде генерувати електроенергію для підприємства з утилізації стічних вод Віндзора, а також насосної станції геотермального родовища Geysers, що дозволить заощадити близько 30% поточних витрат на електроенергію. Станція буде встановлена на поверхні резервуара, але прикріплена до берега, що зробить її стійкою до впливу вітру та сейсмічних явищ.

Проектним фінансуванням займається компанія Ciel&Terre, яка уклала з міською радою Віндзора договір про оренду, а також 25-річну угоду про покупку електроенергії. Плавуча сонячна система дозволить місту краще контролювати свої витрати на електроенергію в умовах зростання цін на комунальні послуги.

«Підписавши договір про постачання, міська влада зможе істотно скоротити витрати на електроенергію без вкладення будь-яких інвестицій», - зазначила Єва Паулі-Боулз, директор-представник Ciel&Terre. «Плавучі СЕС стає привабливою альтернативою для муніципалітетів, які прагнуть скоротити експлуатаційні витрати та зберегти цінні земельні ділянки для інших потреб».

Сонячна електростанція буде займати 22% поверхні водосховища. У компанії відзначають, що установка ніяк не вплине на екосистему водойми, однак її запуск дозволить зменшити випаровування води та сповільнить зростання водоростей. Конструкція системи дозволяє встановити додаткові потужності, не припиняючи роботу всієї станції.

Національна лабораторія з вивчення відновлюваної енергії (NREL) опублікувала доповідь, згідно з яким плавучі сонячні системи в майбутньому зможуть задовольнити до 10% енергопотреб Сполучених Штатів.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!

Новини / Дивитись все
Статті / Дивитись все

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно