• Ваш список
    Список порівняння пустий

Пн–Сб: 09:00–20:00

Неділя: вихідний

  • Головна /
  • Новини /
НКРЕКП опублікувало проект постанови, яка зафіксує «зелений» тариф для «старих» домашніх СЕС
24 Червня 2019

НКРЕКП опублікувало проект постанови, яка зафіксує «зелений» тариф для «старих» домашніх СЕС

НКРЕКП пропонує зафіксувати «зелений» тариф в гривні для домашніх СЕС на рівні 2 кварталу 2019 року, відмовившись від щоквартальної індексації тарифу по курсу євро.

Таким чином, «старі» домашні СЕС залишаться з «зеленим» тарифом, але втратять його щоквартальну індексацію. Постанова зачіпає домашні СЕС до 30 кВт, які були введені в експлуатацію на умовах закону до внесення змін 8449-д.

Для СЕС, які тільки вводяться в експлуатацію та знаходяться не на землі, а на дахах/фасадах, буде і далі діяти індексація «зеленого» тарифу.

Текст постанови тут

Нагадаємо, раніше висловлювалися побоювання, що після прийняття законопроекту 8449-д всі домашні СЕС, які встановлені на землі, позбудуться «зеленого» тарифу.

На думку, Олексія Хабатюка з Нафтогазу, це найкраще рішення на даний момент: «Це тимчасове рішення, яке несе в собі великі ризики в майбутньому, тому що відмовляються від індексації, яка була гарантована законодавчо. Але це єдиний варіант в Плані Б, який потрібно впровадити після того, як у Верховній Раді відмовилися розглядати поправки до законопроекту 8449-д».

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!

Новини / Дивитись все
Статті / Дивитись все

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердження
Для того, щоб добавити товар до списку бажань, Вам потрібно